O ortodoncie dziecięcym

O ortodoncie dziecięcym

Jeżeli Twoje dziecko ma krzywe zęby to bezwzględnie należy interweniować. Można powiedzieć, że to jest zasada, od której nie ma jakichkolwiek wyjątków. Pozostaje jednak pytanie, w jaki sposób należy interweniować. Moim zdaniem wyjście może być tylko jedno i tym wyjściem jest ortodonta dziecięcy.

Rzecz jasna, nie może być tak, że ortodonta dziecięcy nie będzie odpowiedni. Niektórym wydaje się, że każdy ortodonta to odpowiedni wybór a to nic innego jak kompletna bzdura, kompletna. Są ortodonci lepsi i gorsi. Co ważne, nie opieram się tutaj na doświadczeniach innych, opieram się tylko i wyłącznie na swoim doświadczeniu. Osobiście miałem do czynienia z kilkoma nieodpowiednimi ortodontkami i jedną odpowiednią.

Ktoś może powiedzieć, że nie jestem dzieckiem

Naturalnie, nie jestem dzieckiem, ale wydaje mi się, że sprawa jest całkowicie analogiczna. Po prostu nie ma mowy o tym, aby było jakoś inaczej czy coś w tym stylu. Wiadomo, że podejścia do życia mogą być różne, ale moim zdaniem racja jest absolutnie po mojej stronie. Jeśli ktoś uważa inaczej to zapraszam do kontaktu. Dyskusja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Można nawet dodać, że jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła i z całą pewnością nie zaszkodzi. Dzięki dyskusji może dojść do wielu bardzo dobrych wydarzeń.

Co jeszcze można powiedzieć?

Na pewno jeszcze należy zwrócić uwagę na to, że nie należy oceniać ludzi po cenniku. Nie wiem jak jest w innych krajach, ale Polacy kochają oceniać ludzi po cenniku. Ocenianie ludzi w ten sposób jest bardzo dużym błędem, bardzo dużym. Będę z Państwem szczery, mówię o błędzie, który kiedyś również popełniłem. Zresztą niejednokrotnie mówi się o tym, że błędy to rzecz ludzka, nie zamierzam się z tym wspierać. Niemniej, tkwienie w błędzie to nic innego jak zwyczajna głupota, zwyczajna. To byłoby na tyle, jeżeli chodzi o ortodontów dziecięcych. Chciałoby się jeszcze ten tekst kontynuować, ale kontynuacja nie ma najmniejszego sensu. Wszystko co najważniejsze zostało już przeze mnie powiedziane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *