Dmuchańce nie tylko w reklamie

Dmuchańce nie tylko w reklamie

 

Dmuchańce, figury pneumatyczne, figury reklamowe – kojarzą nam się głównie z reklamą, imprezami plenerowymi, promocją i logami firm.

Nic bardziej mylnego. Dmuchańce nie muszą być częścią jedynie akcji reklamowej, mogą również oznaczać dobrą zabawę. W jaki sposób?

Zjeżdżalnia czy Myszka Miki?

Dla dzieci figury pneumatyczne nadmuchiwane sprężonym powietrzem mogą kojarzyć się głównie z ogromnymi, stromymi zjeżdżalniami, które często ustawiane są w ramach małych wesołych miasteczek lub w „kąciku dziecięcym” przy okazji imprezy plenerowej. Kompetencje dmuchańców nie ograniczają się jednak jedynie do zjeżdżalni – z tych niepozornych figur można zrobić całe dmuchane miasteczko zabaw dla dzieci. To świetny pomysł na urozmaicenie organizowanego przez nas eventu (rodzice będą mieli gdzie zostawić swoje pociechy, żeby spokojnie zwiedzić i wziąć udział w wydarzeniu).

Możliwości konstrukcji figur pneumatycznych są bardzo duże, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby, w ramach dobrej zabawy dla dzieci, zamówić dmuchaną postać z bajki, na przykład Myszkę Miki albo Kaczora Donalda. Takie dmuchańce wcale nie muszą być duże (niektóre figury mogą osiągać wysokość nawet siedmiu lub ośmiu metrów), wystarczy feeria kolorów i barw, a do tego znana z telewizora, uśmiechnięta buźka.

Zamówić czy wypożyczyć?

Jeśli figura pneumatyczna ma służyć jedynie do celów praktycznych, na przykład wspomniana wcześniej zjeżdżalnia, do zabawy, lub brama pneumatyczna, do wyznaczenia startu wyścigu, można pokusić się o wynajęcie takiej figury. Będzie to z pewnością mniejszy wydatek niż zamawianie dmuchańca na własny użytek. Jeśli jednak planujemy, że figura pneumatyczna będzie przeznaczona do promocji naszej firmy, zamówienie własnej może okazać się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza że dmuchańce są mobilne, po wypompowaniu powietrza nie zajmują dużo miejsca i mogą być używane wielokrotnie.

Figury pneumatyczne to również gwarancja niezawodności. Wytrzymała, gruba tkanina poliestrowa jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i na uszkodzenia mechaniczne.

Zobacz również: http://www.clevair.pl/pl/oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *