Zadbaj o swoje stopy nie tylko na lato

Zadbaj o swoje stopy nie tylko na lato

Kiedy zbliża się lato kobiety porzucają ciężkie kozaki i botki na lekkie i kobiece sandałki. Taki typ obuwia odkrywa stopy, więc warto zadbać o ich wygląd. Zadbane stopy z idealnie pomalowanymi paznokciami dodają pewności siebie i pozwalają się cieszyć letnim obuwiem bez uczucia wstydu.

Jeśli chcemy profesjonalnie zadbać o swoje stopy musimy się udać do kosmetyczki, która wykona pedicure. Jest to przyjemny zabieg kosmetyczny polegający na złuszczaniu naskórka ze stóp i nawilżeniu go, usunięciu odcisków, odsunięciu skórek oraz pomalowaniu paznokci. Bardzo często pedicure rozszerzony jest o maskę lub odżywkę dla stóp, która zapewni stopom gładkość i miękkość na długo.

Pedicure

Pedicure obejmuje również usługę korekty wrastających paznokci, dzięki czemu rosnąc nie powodują bólu. Zabieg kosmetyczny warto wykonywać regularnie nie tylko w sezonie letnim. Zadbane stopy pozwolą nam poczuć się komfortowo w każdej sytuacji bez względu na porę roku. Kobiety jednak najczęściej udają się do gabinetu kosmetycznego, kiedy zimowe buty zamieniają na sandałki. Stopy wymagają odpowiedniej pielęgnacji, bo to one noszą cały nasz ciężar ciała i przemierzają wiele dróg. Pedicure dzieli się na pedicure kosmetyczny, leczniczy i biologiczny. Jednak każdy rodzaj pedicure ma na celu profesjonalne zadbanie o stopy.

Pedicure to zabieg kosmetyczny, któremu mogą się poddać również mężczyźni

Męskie stopy są także warte uwagi i nie należy ich zaniedbywać. Mężczyźni dbają o swój wygląd zewnętrzny chodząc na siłownię, zdrowo się odżywiając, odwiedzając fryzjera i kosmetyczkę. Zadbane stopy u płci męskiej są bardzo pożądane przez kobiety i świadczą o klasie i dbaniu o siebie mężczyzny. Kosmetyczka skróci i opiłuje paznokcie, usunie zgrubiały naskórek oraz nawilży stopy. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg to gwarancja zadbanych stóp w sandałach bez powodu do wstydu.
Warto dbać o swoje stopy bez względu na porę roku. Odwdzięczą się one nam wypielęgnowanym wyglądem, dzięki czemu będą się pięknie prezentować w klapkach i sandałach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *